HOMEPAGE
odznacky reference spoluprace o nas kontakt

:: ODZNÁČKY :: PLACKY :: BUTTONKY :: BUTONY ::


Využití ve všech oborech

Placky slouží jako propagační a komunikační kanál se zákazníkem, s fanoušky či jen tak pro potěšení vašich známých, kamarádů nebo rodiny. Odznáčky se dají využít prakticky v každém oboru. Při pořádání různých akcí, kampaní, při představení nových výrobků, k podpoře prodeje, k zajímavé propagaci či jako vizitky, jelikož papírovou vizitku člověk snadno vyhodí, ale odznáček ne.

Cílová skupina

Kapely, občanská sdružení, školy, školky, sportovní družstva, drobní podnikatelé, velké firmy, restaurace, hotely, penziony, politické strany, informační centra... Zkrátka odznáčky nebo magnetky využijete v mnoha oborech, na mnoha místech s mnoha motivy... Potěší i jako památeční dárek pro vaše blízké.

Materiál a výroba

Buttonky jsou z kovu, opatřeny spínacím špendlíkem nebo magnetkem. Nejprve se vytvoří grafický návrh buttonku, poté začne výroba vyřezáním motivu a následným vylisováním ve speciálním stroji. Tisková strana odznáčku je krytá speciální průhlednou lesklou fólií pro ochranu a efektnější vzhled motivu. Buttonky se vyrábějí jednotlivě a výroba je velmi důkladná.
| copyright 2011 odznacky.com | all rights reserved | developed by |