HOMEPAGE
odznacky reference spoluprace o nas kontakt
:: SPOLUPRÁCE ::

Hudební produkce / kapely

Mezi naše přední klienty patří kapely či organizátoři festivalů, například sestava Self-Defence, TMZTM, One To Three, Pašáci - přátelé zdravého životního stylu, country kapely Zlatý orel či Černej Kůň, ale mnoho dalších začínajících talentů... S workshopem na výrobu odznáčků se zůčastníme také například festivalů Mighty Sounds, Full Blast Fest či tradiční Punk Party v Čelákovicích.

Restaurace

Odznáčky se dají použít také jako památeční ozdoba na výročí otevření podniku, či jako vizitka s kontaktem na podnik. Byly vyrobeny například památeční placky pro restauraci Pokrok na 50 let od založení. Také například vizitkové odznáčky odebíra restaurace U Havrana či Bar 7 v Praze.

Ostatní

Pro MŠ Matěchova jsme vyráběli památeční odznáčky k výročí 50 let od založení školky. Mezi stálé zákazníky patří dílna Medvíkářů - medvidci.com, kteří se zabývají potiskem textilu. Nebo některé fotbalové či futsalové týmy, např. FK Jooky či Borussia Dortšpunt. Firmy Podlahy Praha, Autodoprava - Hála Jiří Praha Čtyři, Mystery Agency, Step team Tygřice a další spokojení klienti...
| copyright 2011 odznacky.com | all rights reserved | developed by |